I druhá část veslařského mistrovství , které se jelo o týden později a týkalo se dospělých kategorií, přinesla otrokovickým veslařům další sbírku medailí.  O získání dalších dvou zlatých medailí se postaral loňský nejlepší sportovec Otrokovic Vlastimil Čabla, který společně s V.Bejblíkem z Dukly Praha vyhrál dvojskif a dvojku bez korm. mužů lehké váhy. Stříbrné medaile vybojovali muži v kategorii  SENIORŮ do 23 let – největší hodnotu mají medaile získané na párové čtyřce, které vybojovala posádka Čabla Petr, Atarsia Jakub , Čabla Jiří a hodoninský Milan Viktora  s trenérkou Zuzanou Atarsiovou. Tato posádka se jako jediná posádka mužů lehkých vah probojovala do finálové jízdy párových čtyřek a vybojovala si tím nominaci na Mistrovství světa veslařů do 23 let, které se jede ve dnech 23. až 26.července v České republice na dráze v Račicích. Členové této posádky získali ještě další stříbrné medaile v soutěžích na malých lodích – 2.místo na skifu mužů LV vybojoval P.Čabla, na dvojskifu mužů LV vybojovala stříbro posádka  J.Atarsia  a J.Čabla. Další medaile vybojovaly i otrokovické ženy v kategorii seniorek do 23 let – 2.místo vybojovala posádka čtyřky bez kormidelníka v sestavě Zuzana Bahulová , Jana Zbudilová, Šárka Topolánková, a V.Škvorová , bronzové medaile získal posádka na dvojce Zbudilová, Bahulová. Fotografie jsou k dispozici ve fotogalerii.