Mistrovství Evropy juniorů se v letošním roce konalo 24.května v České republice v Račicích . Do representační posádky osmiveslice byl na základě kvalifikačních závodů nominován z našeho oddílu Jan Solař. Tato posádka složená z veslařů 6 oddílů neměla příliš mnoho času na sveslování , ale i tak podala velmi dobrý výkon a vybojovala výborné 4.místo. Ještě lépe si vedla Valentýna Solařová, která 4.června startovala v maďarském Velence na závodech olympijských nadějí - Olympic Hopes regatta. Startovala společně s olomouckou A.Truhlářovou v závodě dvojskifu dorostenek , ve kterém s přehledem zvítězily a přispěly tak k celkovému vítězství českého družstva. Dalším účastníkem těchto závodů byl z našeho oddílu člen párové čtyřky dorostenců Ondra Martínek - tato posádka se umístila na 4.místě