Poslední novinky

fotka
Radim Hladík jede na Mistrovství Evropy do Francie. Díky svým výkonům se stal členem juniorské reprezentační párové čtyřky. Nejprve museli přesvědčit na regatě v Mnichově, kde Radim startoval dvakrát, pokaždé v jiné sestavě. ME juniorů se koná 26-27.5.2018 ve francouzském Gravelines. Časový pořad ME: http://www.veslo.cz/juniorsky-vyrazil-na-me-do-francie/40449753/2018-ejch-provisional-timetable.pdf Přejeme moc štěstí!
Článek pokračuje ZDE
V sobotu 21.4. se nezávodilo jen v Račicích, ale konaly i závody v Brně, které jsou pro žactvo první zkouškou po zimní přípravě. Vítězství vybojovali: dvojskif žačky starší Janotová, Rulfová, čtyřka párová st.žáci Lupač, Sukup, Neulinger, Kühr, korm.Gajdůšek, skif dorostenky Starová, osma ženy Hradilíková, Pallová. Veslaři vybojovali spoustu druhých a třetích míst. Celkové výsledky naleznete zde: http://www.veslo.cz/jarni-regata-brno-2018
Článek pokračuje ZDE
fotka
Závodní sezona 2018 pro většinu začala Mistrovstvím ČR na dlouhou trať v Hoříně. 6 kilometrů nejlépe zvládl junior Radim Hladík, který obsadil 2.místo. Největším překvapením byl dorostenec Jiří Ingr, který obsadil 6.místo ze 70 účastníků, kdy je v kategorii prvním rokem. Mezi ženami poprvé bojovala Valentýna Solařová, která obsadila 12.místo. Tito tři se nominovali na kontrolní reprezentační závody. V Hoříne dále obsadily ženy Pavlína Hradilíková a Gabriela Pallová 3.místo, junior Kryštof Zpěvák startoval výjimečně na skifu místo dvojky a obsadil 36 místo, juniorka Lucie Skopalíková na dvojce 4.místo, dorostenec Matyáš Súkup 39.místo, dorostenky Kristýna Bartůnková, Nicol Starová, Kristýna Krajčová 43,44,53.místo. V Račicích, na kontrolních závodech po čtrnácti dnech Radim Hladík vyhrál každou svou jízdu, a ve finále obsadil konečné 5.místo, Tímto si zajistil účast ve výběru juniorské reprezentaci. Jirka Ingr v rozjížďce zjistil jak závodit na trati 2km, kterou jel poprvé, v opravné jízdě již nenechal nic náhodě a postoupil do semifinále, konečné 8.místo je velkým příslibem na příští rok. Valentýna Solařová ze zdravotních důvodů absolvovala jen rozjížďku.
Článek pokračuje ZDE