Další úspěch otrokovického veslaře. 7.místo na Mistrovství světa veslařů, které se konalo minulý týden v Polsku v Poznani , vybojoval otrokovický veslař Vlastimil Čabla. V závodě dvojek bez kormidelníka jel společně s Vojtěchem Bejblíkem z Prahy a po absolvování rozjížděk, opravných jízd a semifinálových jízd zvítězili ve finále B – na 2km trati dosáhli času 6.42 min. a  porazili přitom posádky veslařských velmocí z Německa a USA. GRATULUJEME Čeští veslaři byli letos na MS celkově úspěšní - kromě dalších finálových umístění přivezli stříbrnou medaili za 2.místo na dvojce s korm. a bronzové medaile za skif mužů a skif žen.  Výsledky můžete najít na webových stránkách mezinárodní veslařské federace - www.worldrowing.com