Ohlédnutí za zimou Méně oblíbená příprava veslařů je za námi. Naběhali, naposilovali a najezdili jsme na trenažéru a bazénu co se dalo. Nejlepší pro všechny bylo zimní soustředění v Jeseníkách, kde někteří poprvé stáli na běžkách. Ale všichni zvládli základy klasiky i bruslení, podívali se na Praděd, Švýcárnu, starší i vzdálenější okolí chaty Kurzovní. Pro mladší veslaře byl letos poprvé vypsán závod – Trojboj žactva, při MČR na trenažerech v Hodoníně. Závodníci museli zvládnout 1000 nebo 500m na trenažeru, člunkový běh a Jacíkův test. Nejlépe to zvládla st. žačka Kristýna Krajčová, která vyhrála, další obsadili: K. Bartůnková 8.místo, E.Zavadilová 1.3místo. St. žáci J.Lupač 4.místo, J.Ingr 14.místo, M.Súkup 21.místo. Ml.žáci J.Smolinka 4.místo, R.Zavadil 7.místo. Ještě lépe si žactvo vedlo v Olomouci na veslařském triatlonu, kde přeskakovali překážku 10,25,50x dle kategorie, běželi 250-500m a jeli 500-1000m na trenažeru. Jako oddíl jsme získali celkově 2.místo za domácími. V ml.žácích zvítězil Ondřej Kühr, J.Smolinka 4.místo, R.Zavadil 8.místo, J.koplík 13.místo, L.Juřena 14.místo, J.Šiška 15.místo. Starší žáci J.Lupač 2.místo, J.Ingr 4.místo, M.Súkup 7.místo, J.Sukup 13.místo, M.Neulinger 16.místo. Starší žačky K.Krajčová 5.místo, E.Zavadilová 9.místo a nejmladší předžák Kryštof Súkup 2.místo. Mezi vysokoškoláky obsadila G.Pallová druhé a P.Hradilíková třetí místo. Rádi přivítáme holky a kluky, kteří mají rádi vodu a sport. Děti od 10let se mohou přijít podívat na loděnici u přístaviště, kdykoli v týdnu od 16,00hod.